Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuálně

Příspěvky

15. 12. 2023

Vánoční koncert Pěveckého sboru Cantare

/ Rubrika: Aktuálně

cantare-vanocni-koncert.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koncertě (mimo jiné) zazní ikonická skladba českých Vánoc Rybova mše "HEJ MISTŘE". Jaké hosté slavičínského sboru Cantare vystoupí Pěvecký sbor Janáček Luhačovice, flétnový soubor Fúkneto, komorní orchestr Collegium musicum Zlín a další. Přijďte si užít ryzí atmosféru českých Vánoc v neděli 17. prosince 2023 od 17 hodin v sále Sokolovny Slavičín. Vstupenky (bez místenky) zakoupíte na místě před začátkem koncertu.

 
Celý příspěvek

15. 12. 2023

Slavičínské Cantare v říjnu navštívilo italské Lago di Garda, již popáté se zúčastnilo mezinárodního hudebního festivalu

/ Rubrika: Aktuálně

Po delší pauze způsobené utlumením cestovního ruchu i kulturního dění se zpěváci ze slavičínského pěveckého sboru Cantare opět zúčastnili festivalu v Itálii. V malebném městě Riva del Garda, které leží v severním cípu Gardského jezera a je obklopeno skalnatými vrcholy pohoří Východní Alpy, se ve dnech 19. až 22. října setkalo 19 souborů z různých koutů Evropy, z Polska, Irska, Srbska, Slovinska, Řecka, Německa, Finska, Dánska, Litvy, Lotyšska, a kromě Cantare ještě jeden zástupce z Česka, a to Pěvecké sdružení Martinů z Třince.

 
Celý příspěvek

25. 2. 2020

ZRUŠENO!!! Benefiční koncert aneb Pomoc pro Afriku

/ Rubrika: Aktuálně

ZRUŠENO - akce podléhá zrušení na základě mimořádného nařízení vlády v souvislosti s šířením koronaviru na území ČR

plakat-beneficni-koncert-kostel-final.jpg

 
Celý příspěvek

17. 12. 2019

Vánoční koncert Cantare

/ Rubrika: Aktuálně

plakat-cantare-verze-na-web.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Srdečně Vás zveme na Vánoční koncert Pěveckého sboru Cantare, na němž nás doprovodí velký orchestr. Pro větší pohodlí návštěvníků koncertu nabízíme výběr ze dvou termínů - první koncert začne v 16 hodin, druhý koncert má začátek v 19 hodin. Přijďte se zaposlouchat do vánočních melodií v neděli 29. prosince 2019 do kostela sv. Vojtěcha a sv. Cecílie ve Slavičíně. Těšíme se na Vás!

 
Celý příspěvek

20. 8. 2019

Pěvecký sbor Cantare sklidil v Itálii nadšené ovace

/ Rubrika: Aktuálně

Pěvecký sbor Cantare se ve dnech 18. až 21. července zúčastnil 13. ročníku mezinárodního festivalu, který se konal v toskánských lázních Montecatini Terme.

 
Celý příspěvek